g613 marki Logitech Ocena produktu:

od 405,28 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: LOGITECH
  • Kategoria: Klawiatury
Oferty (4)
Opis produktu

Klawiatura bezprzewodowa G613 920-008393

technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED
Dzięki dokładnemu i skrupulatnemu projektowaniu zespół Logitech G stworzył innowacyjne rozwiązanie bezprzewodowe zezwalające wyeliminować podstawowe problemy związane z opóźnieniami, stabilnością i łącznością. Wynikiem tego jest technika LIGHTSPEED fachowe rozwiązanie bezprzewodowe, które gwarantuje sprawność urządzeń przewodowych.

Sprężynujący przełącznik Romer-G

Przełączniki sprężynujące Romer-G działają cicho i skrupulatnie, gwarantując doskonałe działanie i trwałość do 70 milionów naciśnięć. Przełączniki sprężynujące Romer-G, które są wybierane poprzez zawodowych e-sportowców, cechują się niewielką odległością aktywacji na poziomie 1,5 mm, co sprawia, że są o 25% szybsze 11,5 mm kontra 2,0 mm w kontraście do standardowych przełączników mechanicznych. Naciśnięć klawiszy w kontraście do standardowych, konkurencyjnych przełączników mechanicznych. Romer-G stanowi wspaniałe połączenie prędkości, precyzji i cichego działania przy jednoczesnym zachowaniu wyczuwalnej aktywacji sprężynującej.

Programowalne klawicze G

Sześć przeznaczonych klawiszy G można zaprogramować do obsługi własnych makr i poleceń w aplikacjach. Wykonuj złożone operacje w prędki i prosty sposób, jednym naciśnięciem klawisza. Do klawiszy G można przypisywać polecenia według profilów gry lub aplikacji, co zwiększa możliwości dobrania i wygodę. Użyj oprogramowania Logitech G HUB, żeby w prosty sposób skonfigurować profile, polecenia i inne funkcje oraz zarządzać nimi.

Bezprzewodowy komplet do gier komputerowych nowej generacji
Połącz bezprzewodową klawiaturę mechaniczną G613 z myszą bezprzewodową do gier G603, żeby uzyskać kompletne bezprzewodowe rozwiązanie do gier komputerowych. Mysz G603 jest zaopatrzona w czujnik HERO nowej generacji, technologię łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED i system zarządzania energią HI-LO, a także ma inne funkcje o wysokiej wydajności, które są pożądane poprzez entuzjastów grania.

Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami
Połącz klawiaturę przy użyciu technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED, by uzyskać wyjątkowo szybkie odświeżanie co 1 ms, lub przełącz na inne urządzenie jednym naciśnięciem przycisku, korzystając z połączenia Bluetooth. W dowolnym momencie możesz szybko i z łatwością przełączyć się między szybkim połączeniem bezprzewodowym LIGHTSPEED korzystającym z odbiornika USB a połączeniem Bluetooth.

Podobne produkty w kategorii Klawiatury